mintaprojekt

Szülő - Suli mintaprojekt

Kalocsa

Honlap:
eperfoldisuli.hu | Facebook oldal: https://www.facebook.com/Kalocsai-Eperföldi-Sportiskolai-Általános-Iskola | Levelezési cím: 6300 Kalocsa, Szent Imre u. 32. | e-mail: eperfoldisuli@gmail.com | Tel.: 30/781-0880

Budapesti kirándulás 2020. január 11-én

25 tanuló és 4 pedagógus 7:30-kor indult az iskola elől.
Először a Budapesti Városligetben álltunk meg, ahol egy rövid sétával megnéztük a Széchenyi fürdő épületét, majd átsétáltunk a Vajdahunyad várba, ahol felelevenítettük történelmi múltunkat.
Ezután a műjégpálya, majd a Hősök tere következett. Megtekintettük nagy királyaink szobrait és körbejártuk a hét vezér lovasszobor csoportját is.
A program a Nagycirkuszban folytatódott, ahol a Nemzetközi Cirkuszfesztivál egy kiváló előadását tekintettük meg.
Rövid buszos városnézés után elértük utazásunk záró programhelyét, a Campona bevásárló központot. Itt megebédeltünk, majd a Tropicárium vízi és szárazföldi állatait, élőlényeit csodálhattuk meg.
A kiállítás után indultunk haza. 19:15-re érkeztünk az iskola elé.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------